Japonya’da Organik Meyve Toplama Ciftligi

Program Adı

Japonya’da Organik Meyve Toplama Ciftligi

Şehir / Ülke

Yamanashi, Japonya

Etkinlik Tarihleri

 Sure siniri yoktur, tarihleri siz belirleyebilirsiniz. Musaitlik durumuna gore kabul edebilir.

Son Başvuru Tarihi

Tüm yıl başvuru yapılabilir

Gönderilecek Katılımcı Sayısı

 Aynı anda en fazla 2 kişi

Dil Gereksinimi

En az orta duzey İngilizce

Genel Bilgi

Eğer gönüllük programınız boyunca eğlenceli ve profesyonel bir ortamda çalışmak ve aynı zamanda bir iş tecrübesi yaşamak isterseniz yılın her dönemi bu projemize başvurabilirsiniz. Gönüllü olduğunuz süre boyunca size konaklama ve kahvaltı imkanı sağlanacaktır. İnternet kullanımı ve laundry mevcuttur.Aynı zamanda gönüllü olduğunuz süre boyunca hostelin partneri olduğu limuzin turları , şehir gezileri , Grand Kanyon gezilerine ucretsi olarak katılım gosterebileceksiniz.

 Gonullu Isin Detaylari 

Hostelde toplam 5 gönüllü bulunmaktadır ve Türkiye’den 2 gönüllü almaktadır. Hostelde haftalık gönüllü çalışma saati ortalama 20 saattir buna ekstra olarak eğer çalışmak isterseniz 15 saate kadar saatlik ücret alarak çalışmaya devam edebilirsiniz.

Programa Özel Bilgi

Las Vegas’ta en az 3 ay gönüllü olmanız beklenmektedir ve en fazla 6 ay ya da 1 yıl kalabilirsiniz. Aynı zamanda partnerimiz turizm ve otelcilik alanında staj yapmak isteyen kişiler için staj pozisyonları da açmaktadır. Programa başvuru için bizimle iletişime geçebilir ya da doğrudan websitemizden başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Adresi

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sorularınız İçin

  turkey@volumeteer.org

 

Amerika'da farklı eyaletlerde gönüllü olarak calışmak ve vakit geçirmek istiyorsanız bize ulaşabilir ve size oradaki partnerlerimiz ile eşleştirebiliriz.

 Programa Başvur 

                                         Program Ücretleri